Licensed to U.S. Merchant Marine Academy
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 11/18/2017 03:35 PM
                      USMMA Memorial Invite - 11/18/2017                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pace University-MR  'A'                           1:53.55    1:53.98  
     1) Krause Massaguer, Joana FR      2) Kosakowski, Leigha FR          
     3) Hasny, Marta FR                 4) Ciric, Jana SO                 
  2 United States Merchant Marine-MR  'A'             1:59.99    1:58.18  
     1) Stelnicki, Jennifer FR          2) Miller, Eliza K FR             
     3) Kirshner, Victoria A FR         4) Sherrill, Ella M JR            
  3 Queens College-MR  'A'                            2:37.80    2:00.22  
     1) Almeida, Gabriela FR            2) Lee, Anna JR                   
     3) Waszkiewicz, Katie L SR         4) Chung, Jennifer FR             
  4 Adelphi University-MR  'A'                        1:53.43    2:00.39  
     1) Breiner, Emma SO                2) Vani, Jackie SR                
     3) Brown, Emma SO                  4) Mattei, Theresa SO             
  5 Stevens Institute of Technolog-NJ  'A'            1:56.33    2:02.64  
     1) Ullrich, April FR               2) Prescott, Katie J SR           
     3) Colasurdo, Alexis FR            4) Powers, Olivia FR              
  6 Suny Maritime College  'A'                        2:07.17    2:09.02  
     1) Stinson, Margaret FR            2) Zink, Emily SO                 
     3) Aaron, Katia SO                 4) Brow, Samantha FR              
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 United States Merchant Marine-MR  'A'             1:36.69    1:38.48  
     1) Weaver, Caelin C SO             2) Higgins, Jack P FR             
     3) Rothe, Steven M FR              4) Welch, Jack FR                 
  2 Pace University-MR  'A'                           1:37.98    1:38.70  
     1) Moon, JunWoo JR                 2) Young, Alec M FR               
     3) Cyprianos, Andresious JR        4) Turecky, Filip FR              
  3 Stevens Institute of Technolog-NJ  'A'            1:37.97    1:44.04  
     1) Holland, Blake FR               2) Ludemann, Ryan FR              
     3) von Autenried, Kurt FR          4) Jagodits, Theo FR              
  4 Adelphi University-MR  'A'                        1:36.57    1:44.59  
     1) Moran, Drew FR                  2) Sarabia, JV SR                 
     3) Mullin, Ryan SR                 4) Mckeon, Eian FR                
  5 Suny Maritime College  'A'                        1:43.03    1:44.72  
     1) Wu, Kevin SO                    2) Accetta, John JR               
     3) Marino, Nathanael SO            4) Russell, Douglas L JR          
 
Event 3  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Franklin, Morgan          JR PACE-MR              5:42.00    5:32.03  
  2 Orski, Emily M            FR Usmma-MR             5:59.99    5:49.36  
  3 Georgiades, Sydney        SO PACE-MR              5:52.88    5:50.79  
  4 Ledger, Olivia            FR Adelphi-MR           5:49.00    5:54.27  
  5 Rybarski, Corrine         FR Stevens-NJ           5:51.73    5:56.57  
  6 Percely, Hannah           FR Stevens-NJ                NT    5:56.93  
  7 Giordano, Amanda M        SO Queens-MR            6:11.81    6:11.74  
  8 Cabanillas, Kimberly      FR Adelphi-MR                NT    6:15.06  
  9 Angeline, Lei             FR Usmma-MR             6:25.06    6:15.90  
 10 Espinosa, Chelsy          SO Queens-MR                 NT    6:31.30  
 11 Curran, Anna              FR Maritime             6:55.29    6:38.56  
 
Event 4  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cairns, John A            FR Usmma-MR             5:00.47    4:53.33  
  2 Breschi, Jake M           FR Usmma-MR             4:59.38    4:58.39  
  3 Dixon, Tristan C          SO Stevens-NJ           4:57.21    5:03.42  
  4 Fry, Daniel C             FR Usmma-MR             5:01.32    5:03.53  
  5 O'Gorman, Robert W        SR PACE-MR              5:12.99    5:07.22  
  6 Noga, Matt                FR Stevens-NJ           5:10.96    5:07.74  
  7 Kelleher, Stephen         FR Maritime             4:58.64    5:07.79  
  8 Rotolo, John              SR Adelphi-MR           4:56.87    5:09.87  
  9 Latinovic, Sven           JR PACE-MR              5:25.00    5:29.25  
 10 DeYoung, Tristan          JR Maritime             5:27.34    5:47.46  
 
Event 5  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keppel-Palmer, Annabel    FR PACE-MR              2:11.42    2:17.02  
  2 Hernandez Medina, Paula   JR PACE-MR              2:24.88    2:23.44  
  3 Brown, Emma               SO Adelphi-MR           2:17.62    2:24.01  
  4 O'Connell, Maggie         SO FIT-MR               2:20.13    2:25.86  
  5 Triller, Margaret G       SO PACE-MR              2:26.50    2:26.73  
  6 Miller, Eliza K           FR Usmma-MR             2:35.21    2:26.92  
  7 Colasurdo, Alexis         FR Stevens-NJ           2:22.82    2:27.29  
  8 Lee, Anna                 JR Queens-MR            2:23.77    2:28.00  
  9 Michaels, Madison         FR FIT-MR               2:30.00    2:30.50  
 10 Giuliani, Jessica         SO Adelphi-MR           2:19.85    2:32.53  
 11 Cosenza, Sara M           SO Usmma-MR             2:48.99    2:35.85  
 12 Aaron, Katia              SO Maritime             2:31.05    2:36.52  
 13 Wilson, Meaghan L         SO Stevens-NJ           2:30.40    2:39.77  
 14 Griffin, Colleen          JR Usmma-MR             2:45.32    2:44.58  
 15 Miglino, Julia            FR FIT-MR               2:45.00    2:45.77  
 16 Fotos, Cassandra          SO FIT-MR               2:34.92    2:47.86  
 
Event 6  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Galarza, Daniel V         JR PACE-MR              2:03.50    2:03.43  
  2 von Autenried, Kurt       FR Stevens-NJ           2:03.39    2:04.60  
  3 Lee, Daniel               FR Adelphi-MR           2:05.20    2:04.96  
  4 Moore, Michael L          SO Usmma-MR             2:12.34    2:05.46  
  5 Lozano, Joshua L          FR PACE-MR              2:04.00    2:05.61  
  6 Young, Alec M             FR PACE-MR              2:04.29    2:05.87  
  7 Weaver, Jordan A          SR Usmma-MR             2:07.87    2:06.57  
  8 Pins, Kyle W              FR Usmma-MR             2:07.88    2:07.04  
  9 Zanki, Tyler N            SO Stevens-NJ           2:05.57    2:07.63  
 10 Rothe, Steven M           FR Usmma-MR             2:07.99    2:08.53  
 11 Kahl, Chris A             JR Usmma-MR             2:09.52    2:09.83  
 12 Palpallatoc, Josh         FR Stevens-NJ                NT    2:10.39  
 13 Ludemann, Ryan            FR Stevens-NJ           2:07.41    2:13.52  
 14 Loutzenhiser, Ben T       FR Maritime             2:10.17    2:16.39  
 15 Carroll, Bryce W          JR Usmma-MR             2:12.25    2:16.51  
 16 Fox, Nick A               JR Usmma-MR             2:15.35    2:17.96  
 17 Folan, Ian                FR Maritime             2:10.85    2:20.62  
 18 Kovatch, Merrick D        SR Maritime             2:19.53    2:21.38  
 19 Hart, Matthew                Maritime             2:14.99    2:24.41  
 20 Chilelli, Chris T         SO Maritime             2:17.93    2:26.32  
 21 Accetta, John             JR Maritime                  NT    2:26.86  
 22 Hoey, Shane               SO Maritime             2:21.37    2:27.12  
 23 Raffay, Brendan           SO Maritime             2:40.17    2:29.92  
 24 Shekhter, Mark H          FR Maritime             2:25.10    2:30.09  
 25 Kennedy, Derrick S        FR Maritime                  NT    2:34.02  
 26 Riales, Logan             FR Maritime             3:00.17    2:46.03  
 -- Goncalves, Mario          FR Maritime                  NT         DQ  
 -- Gilroy, Kevin             JR Maritime             2:35.17         DQ  
 
Event 7  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kirshner, Victoria A      FR Usmma-MR               56.99      55.92  
  2 Sherrill, Ella M          JR Usmma-MR               59.99      56.99  
  3 Krause Massaguer, Joana   FR PACE-MR                56.60      57.54  
  4 Hasny, Marta              FR PACE-MR                56.92      57.56  
  5 Kiefer, Madison E         SR PACE-MR                57.85      57.97  
  6 Gathy, Meika G            SO Usmma-MR             1:02.35      58.19  
  7 Chung, Jennifer           FR Queens-MR              59.40      58.46  
  8 King, Leah                FR FIT-MR                 59.00      59.30  
  9 Mattei, Theresa           SO Adelphi-MR             58.79      59.64  
 10 Powers, Olivia            FR Stevens-NJ             58.73      59.96  
 11 Power, Kira               FR Stevens-NJ             58.59    1:00.58  
 12 Jimenez, Jeshley          FR Adelphi-MR           1:03.22    1:00.63  
 13 Sanchez, Mashlie          FR FIT-MR               1:00.00    1:01.18  
 14 Raphael, Michaela A       JR Queens-MR            1:02.18    1:01.27  
 15 Arris, Mary               FR FIT-MR                 59.00    1:01.34  
 16 Grod, Pamela R            JR Usmma-MR             1:08.21    1:01.41  
 17 Brow, Samantha            FR Maritime             1:00.31    1:01.71  
 18 Ledger, Olivia            FR Adelphi-MR             58.00    1:01.82  
 19 Hogan, Christina          FR Usmma-MR             1:03.88    1:02.44  
 20 Espinosa, Chelsy          SO Queens-MR                 NT    1:02.52  
 21 Giordano, Amanda M        SO Queens-MR                 NT    1:02.92  
 22 Rakow, Marley B           SO Usmma-MR             1:06.35    1:04.02  
 23 Angeline, Lei             FR Usmma-MR             1:06.60    1:04.94  
 24 Hasan-Hafez, Liela        FR Queens-MR                 NT    1:05.08  
 25 Smith, Sabine             FR FIT-MR               1:05.00    1:05.39  
 26 Ballon, Maria D           JR PACE-MR              1:05.11    1:06.07  
 27 Thompson, Gabrielle          Maritime             1:03.16    1:06.25  
 28 Siu, Evina                FR Queens-MR                 NT    1:07.46  
 29 Gifford, Jordan           SO FIT-MR               1:06.66    1:07.79  
 30 Cai, Karen                FR Queens-MR                 NT    1:08.25  
 31 Davis, Erica              JR Maritime             1:06.12    1:09.48  
 32 Champlin, Bethany         FR Maritime             1:08.85    1:10.38  
 33 Morales, Jessica          SR Queens-MR                 NT    1:10.58  
 34 Alicea, Megan             FR Maritime             1:12.00    1:13.95  
 35 Giorgio, Ashley              Maritime                  NT    1:15.41  
 36 Persaud, Taylor           SO Queens-MR                 NT    1:20.53  
 
Event 8  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Daniel P           FR Usmma-MR               48.18      47.82  
  2 Welch, Jack               FR Usmma-MR               49.66      48.70  
  3 Jagodits, Theo            FR Stevens-NJ             48.57      49.45  
  4 Monahan, Nolan M          SO Usmma-MR               49.99      49.62  
  5 Moon, JunWoo              JR PACE-MR                50.53      50.11  
  6 Noga, Matt                FR Stevens-NJ             50.82      51.03  
  7 Hess, Zachary J           SO Usmma-MR               54.54      52.17  
  8 Lewandowski, Jakub J      SR PACE-MR                53.47      52.59  
  9 Russell, Douglas L        JR Maritime               51.21      52.91  
 10 Zelenke, Sean                Adelphi-MR                NT      53.56  
 11 Macedo, Matheus           JR Usmma-MR               52.25      53.67  
 12 Sarabia, JV               SR Adelphi-MR             54.00      53.90  
 13 Blass, Spencer            SO Maritime               52.85      53.99  
 14 Mullin, Ryan              SR Adelphi-MR             49.71      54.27  
 15 Durrua, Adam              FR Maritime               54.31      54.55  
 16 Katz, Andrew              JR Maritime               52.54      54.93  
 17 Wheeler, Jack             FR Adelphi-MR             52.00      55.30  
 18 Conway, James             JR Maritime               55.08      55.35  
 19 Hotaling, Jeffrey         FR Maritime               56.17      57.04  
 20 Murray, Thomas            FR Maritime             1:02.62      57.83  
 21 Sherman, Nicholas            Maritime             1:00.74      58.74  
 22 Shameem, Nihaal           FR Queens-MR            1:00.34      59.35  
 23 Hoey, Shane               SO Maritime               58.57    1:00.24  
 24 Champlin, Seth            FR Maritime               58.17    1:00.31  
 25 Goncalves, Mario          FR Maritime                  NT    1:04.00  
 26 Gilroy, Kevin             JR Maritime             1:00.18    1:07.91  
 27 Crowley, Matthew          SO Maritime             1:10.36    1:12.87  
 
Event 9  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kosakowski, Leigha        FR PACE-MR              1:01.89    1:04.06  
  2 Ciric, Jana               SO PACE-MR              1:03.50    1:04.37  
  3 Grove, Liz A              SR Usmma-MR             1:09.65    1:05.14  
  4 Lou, Erica                SO Usmma-MR             1:08.54    1:05.35  
  5 O'Connell, Maggie         SO FIT-MR               1:05.16    1:05.38  
  6 Breiner, Emma             SO Adelphi-MR           1:01.76    1:06.11  
  7 Almeida, Gabriela         FR Queens-MR            1:08.24    1:06.93  
  7 Michaels, Madison         FR FIT-MR               1:05.00    1:06.93  
  9 Gathy, Meika G            SO Usmma-MR             1:07.35    1:07.11  
 10 Stelnicki, Jennifer       FR Usmma-MR             1:08.52    1:08.91  
 11 Ullrich, April            FR Stevens-NJ           1:07.37    1:09.67  
 12 Cosenza, Sara M           SO Usmma-MR             1:10.55    1:11.13  
 13 Fotos, Cassandra          SO FIT-MR               1:08.22    1:12.77  
 14 Griffin, Colleen          JR Usmma-MR             1:14.25    1:14.31  
 15 Cai, Karen                FR Queens-MR            1:19.83    1:15.44  
 16 Stinson, Margaret         FR Maritime             1:13.44    1:15.74  
 17 Gomez, Tammy              FR FIT-MR               1:10.00    1:15.93  
 18 Jimenez, Jeshley          FR Adelphi-MR                NT    1:16.61  
 19 Peck, Ashley              SO Stevens-NJ                NT    1:17.18  
 20 Persaud, Taylor           SO Queens-MR            1:28.53    1:31.30  
 21 Champlin, Bethany         FR Maritime             1:27.44    1:33.26  
 
Event 10  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Melidor-Fuxis, Jordan R   SR Queens-MR              56.15      55.06  
  2 Weaver, Caelin C          SO Usmma-MR               54.99      55.48  
  3 Cairns, John A            FR Usmma-MR               55.69      55.56  
  4 Sosa, Brian H             SR PACE-MR                55.35      55.87  
  5 Holland, Blake            FR Stevens-NJ             54.23      56.35  
  6 Kahl, Chris A             JR Usmma-MR               57.54      56.94  
  7 Troy, Caelan T            FR Maritime             1:01.00      57.19  
  8 Cyprianos, Andresious     JR PACE-MR                56.50      57.25  
  9 Stegen, Matthew W         SO Usmma-MR               59.99      57.97  
 10 Mckeon, Eian              FR Adelphi-MR             59.00      58.40  
 11 Fry, Daniel C             FR Usmma-MR               58.88      58.97  
 12 O'Gorman, Robert W        SR PACE-MR                58.89      59.48  
 13 Loutzenhiser, Ben T       FR Maritime               57.62      59.98  
 14 Maxian, Dan G             SO Usmma-MR               59.90    1:01.57  
 15 Sarabia, JV               SR Adelphi-MR           1:01.37    1:02.11  
 16 Murtishaw, Will M         SR Stevens-NJ           1:03.40    1:03.15  
 17 Mastronikolas, Nicholas   FR Maritime             1:07.84    1:06.10  
 18 Mullin, Ryan              SR Adelphi-MR           1:04.22    1:07.01  
 19 Chilelli, Chris T         SO Maritime             1:03.47    1:07.29  
 20 Horne, Francis            SO Maritime             1:07.35    1:08.70  
 21 Raffay, Brendan           SO Maritime                  NT    1:11.59  
 22 Shameem, Nihaal           FR Queens-MR            1:17.17    1:15.53  
 23 Gilroy, Kevin             JR Maritime             1:12.42    1:18.10  
 24 Goncalves, Mario          FR Maritime                  NT    1:21.28  
 
Event 11  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keppel-Palmer, Annabel    FR PACE-MR              1:11.50    1:11.53  
  2 Lee, Anna                 JR Queens-MR            1:13.08    1:13.88  
  3 Vani, Jackie              SR Adelphi-MR           1:08.39    1:14.57  
  4 Orski, Emily M            FR Usmma-MR             1:15.99    1:14.72  
  5 Prescott, Katie J         SR Stevens-NJ           1:13.02    1:15.01  
  6 Crosby, Amanda            SR Adelphi-MR           1:12.55    1:15.35  
  7 Miller, Eliza K           FR Usmma-MR             1:16.43    1:16.94  
  8 Sanchez, Mashlie          FR FIT-MR               1:19.32    1:18.80  
  9 Waszkiewicz, Katie L      SR Queens-MR                 NT    1:21.22  
 10 Giordano, Amanda M        SO Queens-MR                 NT    1:21.57  
 11 Percely, Hannah           FR Stevens-NJ           1:19.92    1:22.91  
 12 Dean-Von Stulz, Madison   FR Usmma-MR             1:19.88    1:23.58  
 13 Vira, Veronika            SO FIT-MR               1:22.67    1:24.04  
 14 LoRusso, Damiana          FR FIT-MR               1:25.85    1:24.94  
 15 Siu, Evina                FR Queens-MR                 NT    1:34.13  
 16 Neely, Maura              FR Maritime             1:33.81    1:39.06  
 17 Alicea, Megan             FR Maritime             1:48.17    1:44.48  
 
Event 12  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgins, Jack P           FR Usmma-MR             1:01.85    1:00.70  
  2 Monahan, Nolan M          SO Usmma-MR             1:03.21    1:01.89  
  3 Sarabia, JV               SR Adelphi-MR           1:00.18    1:03.67  
  4 Marino, Nathanael         SO Maritime             1:00.72    1:03.69  
  5 Wu, Kevin                 SO Maritime             1:00.79    1:03.76  
  6 Zanki, Tyler N            SO Stevens-NJ           1:01.32    1:04.86  
  7 Young, Alec M             FR PACE-MR              1:02.41    1:05.09  
  8 Accetta, John             JR Maritime             1:04.94    1:05.35  
  9 Wheeler, Jack             FR Adelphi-MR           1:03.49    1:05.60  
 10 Moore, Michael L          SO Usmma-MR             1:07.85    1:05.70  
 11 Galarza, Daniel V         JR PACE-MR              1:06.00    1:06.59  
 12 Troy, Caelan T            FR Maritime             1:01.17    1:06.64  
 13 Pins, Kyle W              FR Usmma-MR             1:08.99    1:07.07  
 14 Verheyleweghen, Tyler J   SO Maritime             1:07.17    1:09.00  
 15 Folan, Ian                FR Maritime             1:02.27    1:09.01  
 16 Olsen, Jack T             JR Usmma-MR             1:12.32    1:09.18  
 17 Carroll, Bryce W          JR Usmma-MR             1:10.25    1:09.90  
 18 Hart, Matthew                Maritime             1:07.87    1:10.16  
 19 Kovatch, Merrick D        SR Maritime             1:08.17    1:10.27  
 20 Welch, Jack               FR Usmma-MR             1:12.65    1:11.35  
 21 Ludemann, Ryan            FR Stevens-NJ                NT    1:12.12  
 22 Fox, Nick A               JR Usmma-MR             1:12.58    1:12.47  
 23 Shekhter, Mark H          FR Maritime                  NT    1:12.58  
 24 Durrua, Adam              FR Maritime             1:09.71    1:12.99  
 25 DeYoung, Tristan          JR Maritime             1:14.64    1:13.54  
 26 Russell, Douglas L        JR Maritime             1:09.38    1:13.58  
 27 Mastronikolas, Nicholas   FR Maritime             1:15.27    1:16.04  
 28 Conway, James             JR Maritime             1:15.71    1:17.01  
 29 Riales, Logan             FR Maritime             1:12.96    1:17.14  
 30 Hotaling, Jeffrey         FR Maritime             1:15.17    1:21.43  
 31 Murray, Thomas            FR Maritime                  NT    1:21.89  
 
Event 13  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Colasurdo, Alexis         FR Stevens-NJ                NT    2:29.01  
  2 King, Leah                FR FIT-MR               2:25.00    2:32.62  
  3 Waszkiewicz, Katie L      SR Queens-MR                 NT    2:33.98  
  4 Wilson, Meaghan L         SO Stevens-NJ           2:29.89    2:37.65  
  5 Raphael, Michaela A       JR Queens-MR                 NT    2:43.09  
  6 Aaron, Katia              SO Maritime             2:41.37    2:43.24  
  7 Hasan-Hafez, Liela        FR Queens-MR                 NT    2:44.06  
  8 Ullrich, April            FR Stevens-NJ                NT    2:47.16  
  9 Landis, Alexa             SO FIT-MR               2:47.60    2:51.23  
 
Event 14  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Palpallatoc, Josh         FR Stevens-NJ           1:58.64    2:00.52  
  2 Rothe, Steven M           FR Usmma-MR             2:06.64    2:02.43  
  3 Breschi, Jake M           FR Usmma-MR             2:05.00    2:05.60  
  4 von Autenried, Kurt       FR Stevens-NJ                NT    2:05.95  
  5 Sheinberg, Kyle           FR Adelphi-MR           2:14.74    2:13.28  
  6 Weaver, Jordan A          SR Usmma-MR             2:09.99    2:14.00  
  7 Jaquez, Dessaniel         SO PACE-MR              2:12.00    2:14.73  
  8 Dixon, Tristan C          SO Stevens-NJ           2:03.77    2:15.67  
  9 Soregaroli, Thomas        SR Queens-MR                 NT    2:26.45  
 10 Pierce, Jesse             SO Maritime             2:18.89    2:30.12  
 11 Kennedy, Derrick S        FR Maritime                  NT    2:31.96  
 12 Chilelli, Chris T         SO Maritime             3:10.17    2:45.08  
 
Event 15  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heiney, Alexis C          JR PACE-MR               234.23     244.35  
  2 Howard, Sophia            FR PACE-MR               237.98     228.30  
  3 Blakeley, Macy            FR Maritime              151.15     150.90  
  4 Ziemniak, Caitlyn         SO FIT-MR                    NP     136.58  
  5 Schnabel, Alexandra       JR Maritime              145.25     130.35  
 
Event 16  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McMillan, Gillem          FR Usmma-MR                  NP     257.55  
  2 Curry, Thomas             JR Usmma-MR                  NP     185.70  
  3 Kim, Calvin               FR Usmma-MR                  NP     165.38  
  4 Argueta, David            JR Usmma-MR                  NP     160.43  
  5 Flores, Leighton-Joshua   SR Usmma-MR                  NP     156.90  
  6 Gallagher, John Luke L    SO Usmma-MR                  NP     141.45  
  7 Daghir, Matthew              Maritime              112.00     125.63  
  8 Ly, Tony                  SO Usmma-MR                  NP     118.95  
  9 Caruso, Mykel M           FR Usmma-MR                  NP      76.00  
 
Event 17  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kirshner, Victoria A      FR Usmma-MR               25.50      25.29  
  2 Kosakowski, Leigha        FR PACE-MR                24.92      25.40  
  3 Ciric, Jana               SO PACE-MR                25.62      25.64  
  4 Sherrill, Ella M          JR Usmma-MR               27.40      25.86  
  5 Powers, Olivia            FR Stevens-NJ             26.25      26.71  
  6 Hasny, Marta              FR PACE-MR                26.40      26.86  
  7 Chung, Jennifer           FR Queens-MR              26.80      26.89  
  8 Vani, Jackie              SR Adelphi-MR             25.92      27.04  
  9 Jimenez, Jeshley          FR Adelphi-MR             26.46      27.06  
 10 Lou, Erica                SO Usmma-MR               28.99      27.18  
 11 Power, Kira               FR Stevens-NJ             26.86      27.25  
 12 Grod, Pamela R            JR Usmma-MR               29.74      27.45  
 13 Grove, Liz A              SR Usmma-MR               27.98      27.55  
 14 Brow, Samantha            FR Maritime               27.65      27.57  
 15 Dean-Von Stulz, Madison   FR Usmma-MR               28.00      27.69  
 16 Espinosa, Chelsy          SO Queens-MR              27.80      27.78  
 16 Breiner, Emma             SO Adelphi-MR             25.95      27.78  
 18 Percely, Hannah           FR Stevens-NJ             27.49      27.87  
 19 Hogan, Christina          FR Usmma-MR               28.54      28.06  
 20 Arris, Mary               FR FIT-MR                 27.00      28.16  
 21 Cabanillas, Kimberly      FR Adelphi-MR             28.50      28.58  
 22 Rakow, Marley B           SO Usmma-MR               29.90      28.80  
 23 Stinson, Margaret         FR Maritime               30.17      28.92  
 24 Thompson, Gabrielle          Maritime               27.96      29.04  
 25 Siu, Evina                FR Queens-MR              29.33      29.07  
 26 Cosenza, Sara M           SO Usmma-MR               29.88      29.29  
 27 Giuliani, Jessica         SO Adelphi-MR             28.04      29.35  
 28 Smith, Sabine             FR FIT-MR                 29.75      29.90  
 29 Cai, Karen                FR Queens-MR              29.41      30.14  
 30 Curran, Anna              FR Maritime               33.59      31.07  
 31 Vira, Veronika            SO FIT-MR                 29.89      31.67  
 32 Morales, Jessica          SR Queens-MR              31.08      31.73  
 33 Giorgio, Ashley              Maritime                  NT      33.02  
 34 Alicea, Megan             FR Maritime               30.85      33.10  
 35 Persaud, Taylor           SO Queens-MR              33.50      34.33  
 
Event 18  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Welch, Jack               FR Usmma-MR               22.37      21.70  
  2 Moore, Daniel P           FR Usmma-MR               22.71      21.97  
  3 Melidor-Fuxis, Jordan R   SR Queens-MR              22.27      22.34  
  4 Turecky, Filip            FR PACE-MR                22.20      22.63  
  5 Cyprianos, Andresious     JR PACE-MR                22.25      22.64  
  6 Macedo, Matheus           JR Usmma-MR               23.60      22.72  
  7 Monahan, Nolan M          SO Usmma-MR               22.99      22.89  
  8 Sosa, Brian H             SR PACE-MR                23.38      23.05  
  9 Higgins, Jack P           FR Usmma-MR               23.00      23.10  
 10 Lavigne, Nick C           SO Stevens-NJ             22.94      23.34  
 11 Dixon, Tristan C          SO Stevens-NJ                NT      23.40  
 12 Troy, Caelan T            FR Maritime               23.17      23.57  
 13 O'Gorman, Robert W        SR PACE-MR                23.39      23.62  
 14 Hess, Zachary J           SO Usmma-MR               24.21      23.68  
 15 Moran, Drew               FR Adelphi-MR             23.64      23.70  
 16 Olsen, Jack T             JR Usmma-MR               24.25      23.88  
 17 Jaquez, Dessaniel         SO PACE-MR                23.52      23.98  
 18 Katz, Andrew              JR Maritime               23.53      24.15  
 18 Maxian, Dan G             SO Usmma-MR               24.56      24.15  
 20 Mullin, Ryan              SR Adelphi-MR             22.73      24.20  
 21 Sarabia, JV               SR Adelphi-MR             24.18      24.38  
 22 Conway, James             JR Maritime               24.31      24.51  
 23 Latinovic, Sven           JR PACE-MR                24.25      24.56  
 24 Blass, Spencer            SO Maritime               24.43      24.69  
 25 Champlin, Seth            FR Maritime               25.17      24.92  
 26 Murray, Thomas            FR Maritime               24.66      24.96  
 27 Lewandowski, Jakub J      SR PACE-MR                23.72      25.11  
 28 DeYoung, Tristan          JR Maritime               24.50      25.36  
 29 Hotaling, Jeffrey         FR Maritime               25.34      25.55  
 30 Shekhter, Mark H          FR Maritime               24.17      25.74  
 31 Folan, Ian                FR Maritime               24.06      25.79  
 32 Soregaroli, Thomas        SR Queens-MR                 NT      25.86  
 33 Shameem, Nihaal           FR Queens-MR              26.42      26.89  
 34 Hoey, Shane               SO Maritime               26.88      27.54  
 35 Pierce, Jesse             SO Maritime               25.30      27.70  
 36 Riales, Logan             FR Maritime               28.52      29.24  
 
Event 19  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Triller, Margaret G       SO PACE-MR              2:19.91    2:20.64  
  2 Kiefer, Madison E         SR PACE-MR              2:22.00    2:22.25  
  3 O'Connell, Maggie         SO FIT-MR               2:17.60    2:24.73  
  4 Breiner, Emma             SO Adelphi-MR           2:14.78    2:25.31  
  5 Keirnan, Emily            FR Adelphi-MR           2:24.61    2:27.09  
  6 Almeida, Gabriela         FR Queens-MR                 NT    2:27.16  
  7 Georgiades, Sydney        SO PACE-MR              2:29.02    2:28.90  
  8 Ullrich, April            FR Stevens-NJ           2:25.87    2:29.41  
  9 Stelnicki, Jennifer       FR Usmma-MR             2:28.32    2:30.91  
 10 Power, Kira               FR Stevens-NJ                NT    2:33.34  
 11 Fotos, Cassandra          SO FIT-MR               2:25.42    2:38.32  
 12 Zink, Emily               SO Maritime             2:40.17    2:39.50  
 13 Cabanillas, Kimberly      FR Adelphi-MR                NT    2:40.08  
 14 Landis, Alexa             SO FIT-MR               2:50.00    2:43.28  
 15 Peck, Ashley              SO Stevens-NJ                NT    2:44.23  
 16 Gomez, Tammy              FR FIT-MR               2:50.00    2:45.99  
 17 Miglino, Julia            FR FIT-MR               2:40.00    2:52.62  
 
Event 20  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holland, Blake            FR Stevens-NJ           1:58.81    2:01.75  
  2 Cairns, John A            FR Usmma-MR             2:06.77    2:02.62  
  3 Lozano, Joshua L          FR PACE-MR              2:01.35    2:04.22  
  4 Kahl, Chris A             JR Usmma-MR             2:02.45    2:04.33  
  5 Fry, Daniel C             FR Usmma-MR             2:07.69    2:04.99  
  6 Moran, Drew               FR Adelphi-MR           2:04.96    2:05.52  
  7 Weaver, Caelin C          SO Usmma-MR             2:05.32    2:07.68  
  8 Stegen, Matthew W         SO Usmma-MR             2:11.35    2:09.06  
  9 Murtishaw, Will M         SR Stevens-NJ           2:11.14    2:13.42  
 10 Marino, Nathanael         SO Maritime             2:12.19    2:14.27  
 11 Loutzenhiser, Ben T       FR Maritime             2:09.17    2:14.55  
 12 Mastronikolas, Nicholas   FR Maritime             2:20.17    2:32.95  
 13 Raffay, Brendan           SO Maritime             2:40.17    2:36.63  
 
Event 21  Women 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Prescott, Katie J         SR Stevens-NJ           4:50.55    4:58.24  
  2 Hernandez Medina, Paula   JR PACE-MR              5:00.15    5:03.85  
  3 Brown, Emma               SO Adelphi-MR           5:00.00    5:07.71  
  4 Chung, Jennifer           FR Queens-MR                 NT    5:15.13  
  5 Crosby, Amanda            SR Adelphi-MR           5:14.88    5:15.94  
  6 Miller, Eliza K           FR Usmma-MR             5:35.54    5:21.48  
  7 Mattei, Theresa           SO Adelphi-MR           5:01.55    5:22.83  
  8 Zink, Emily               SO Maritime             5:27.39    5:38.12  
  9 Angeline, Lei             FR Usmma-MR             6:40.23    5:44.72  
 10 Neely, Maura              FR Maritime             5:15.17    7:19.12  
 
Event 22  Men 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mckeon, Eian              FR Adelphi-MR           4:40.00    4:34.23  
  2 Weaver, Jordan A          SR Usmma-MR             4:35.89    4:37.61  
  3 Palpallatoc, Josh         FR Stevens-NJ                NT    4:45.17  
  4 Kelleher, Stephen         FR Maritime             4:39.78    4:48.02  
  5 Rotolo, John              SR Adelphi-MR           4:50.07    4:49.56  
  6 Zanki, Tyler N            SO Stevens-NJ                NT    4:56.61  
  7 Durrua, Adam              FR Maritime             4:49.17    5:07.81  
  8 Hart, Matthew                Maritime                  NT    5:13.64  
  9 Chilelli, Chris T         SO Maritime             4:50.28    5:28.26  
 10 Kennedy, Derrick S        FR Maritime                  NT    5:29.40  
 
Event 23  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keppel-Palmer, Annabel    FR PACE-MR              2:00.00    1:59.77  
  2 Kiefer, Madison E         SR PACE-MR              2:00.10    2:02.72  
  3 Krause Massaguer, Joana   FR PACE-MR              2:01.06    2:03.19  
  4 Franklin, Morgan          JR PACE-MR              2:06.00    2:06.75  
  5 Gathy, Meika G            SO Usmma-MR             2:06.54    2:09.04  
  6 Michaels, Madison         FR FIT-MR               2:10.00    2:09.18  
  7 Sherrill, Ella M          JR Usmma-MR             2:15.32    2:10.92  
  8 Keirnan, Emily            FR Adelphi-MR           2:08.21    2:12.20  
  9 Georgiades, Sydney        SO PACE-MR              2:09.50    2:12.86  
 10 Rybarski, Corrine         FR Stevens-NJ           2:10.12    2:12.92  
 11 Orski, Emily M            FR Usmma-MR             2:15.88    2:14.12  
 12 Ledger, Olivia            FR Adelphi-MR           2:14.75    2:14.77  
 13 Cosenza, Sara M           SO Usmma-MR             2:14.33    2:15.64  
 14 Dean-Von Stulz, Madison   FR Usmma-MR             2:15.33    2:15.83  
 15 Stelnicki, Jennifer       FR Usmma-MR             2:19.65    2:17.04  
 16 Miglino, Julia            FR FIT-MR               2:20.00    2:19.31  
 17 Aaron, Katia              SO Maritime             2:07.20    2:19.91  
 18 Hogan, Christina          FR Usmma-MR             2:19.65    2:20.22  
 19 Griffin, Colleen          JR Usmma-MR             2:25.35    2:23.63  
 20 Landis, Alexa             SO FIT-MR               2:20.68    2:24.57  
 21 Gifford, Jordan           SO FIT-MR               2:19.91    2:24.61  
 22 Gomez, Tammy              FR FIT-MR               2:25.00    2:26.64  
 23 Peck, Ashley              SO Stevens-NJ                NT    2:26.68  
 24 Smith, Sabine             FR FIT-MR               2:36.85    2:28.71  
 25 Davis, Erica              JR Maritime             2:24.76    2:33.72  
 26 Thompson, Gabrielle          Maritime             2:25.31    2:35.97  
 27 Giorgio, Ashley              Maritime                  NT    4:05.79  
 
Event 24  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jagodits, Theo            FR Stevens-NJ           1:45.70    1:48.21  
  2 Cairns, John A            FR Usmma-MR             1:49.99    1:48.57  
  3 Galarza, Daniel V         JR PACE-MR              1:49.75    1:48.92  
  4 Breschi, Jake M           FR Usmma-MR             1:51.00    1:52.22  
  5 Moore, Michael L          SO Usmma-MR             1:55.99    1:52.31  
  6 Noga, Matt                FR Stevens-NJ           1:51.52    1:52.41  
  7 Pins, Kyle W              FR Usmma-MR             1:57.65    1:54.55  
  8 Fry, Daniel C             FR Usmma-MR             1:53.25    1:54.61  
  9 Lozano, Joshua L          FR PACE-MR              1:50.50    1:56.57  
 10 Kelleher, Stephen         FR Maritime             1:50.08    1:57.34  
 11 Dixon, Tristan C          SO Stevens-NJ           1:52.80    1:58.64  
 12 Sheinberg, Kyle           FR Adelphi-MR           1:58.38    1:59.56  
 13 Russell, Douglas L        JR Maritime             1:52.52    2:01.09  
 14 Carroll, Bryce W          JR Usmma-MR             1:59.99    2:01.20  
 15 Blass, Spencer            SO Maritime             1:57.31    2:03.53  
 16 Kovatch, Merrick D        SR Maritime             2:03.10    2:05.01  
 17 Fox, Nick A               JR Usmma-MR             2:05.35    2:05.58  
 18 Macedo, Matheus           JR Usmma-MR             2:04.35    2:06.22  
 19 Pierce, Jesse             SO Maritime             2:02.20    2:06.50  
 20 Sherman, Nicholas            Maritime             2:15.17    2:12.45  
 21 Horne, Francis            SO Maritime             2:11.26    2:15.11  
 22 Raffay, Brendan           SO Maritime             2:18.90    2:15.98  
 23 Champlin, Seth            FR Maritime                  NT    2:27.35  
 24 Crowley, Matthew          SO Maritime                  NT    3:18.77  
 
Event 25  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arana, Jennifer           JR Queens-MR            1:01.88    1:01.82  
  2 Hasny, Marta              FR PACE-MR              1:01.59    1:02.10  
  3 Kirshner, Victoria A      FR Usmma-MR             1:02.54    1:02.89  
  4 Brown, Emma               SO Adelphi-MR           1:01.92    1:06.81  
  5 Lou, Erica                SO Usmma-MR             1:08.54    1:07.18  
  6 Triller, Margaret G       SO PACE-MR              1:03.35    1:07.58  
  7 Colasurdo, Alexis         FR Stevens-NJ           1:06.63    1:08.90  
  8 Raphael, Michaela A       JR Queens-MR            1:10.01    1:09.30  
  9 Hasan-Hafez, Liela        FR Queens-MR                 NT    1:10.08  
 10 Keirnan, Emily            FR Adelphi-MR           1:07.00    1:11.22  
 11 Wilson, Meaghan L         SO Stevens-NJ           1:07.37    1:11.53  
 12 Arris, Mary               FR FIT-MR               1:11.35    1:13.92  
 13 Curran, Anna              FR Maritime             1:25.17    1:21.77  
 14 Davis, Erica              JR Maritime             1:19.08    1:24.69  
 15 Morales, Jessica          SR Queens-MR                 NT    1:26.99  
 
Event 26  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Melidor-Fuxis, Jordan R   SR Queens-MR              54.63      52.92  
  2 von Autenried, Kurt       FR Stevens-NJ             52.90      53.14  
  3 Rothe, Steven M           FR Usmma-MR               54.87      53.64  
  4 Moon, JunWoo              JR PACE-MR                55.55      53.97  
  5 Lee, Daniel               FR Adelphi-MR             53.00      54.45  
  6 Sosa, Brian H             SR PACE-MR                54.50      54.89  
  7 Turecky, Filip            FR PACE-MR                53.92      55.34  
  8 Moore, Daniel P           FR Usmma-MR               53.65      55.52  
  9 Palpallatoc, Josh         FR Stevens-NJ             53.57      55.59  
 10 Latinovic, Sven           JR PACE-MR                56.38      56.18  
 11 Marino, Nathanael         SO Maritime               59.32      56.34  
 12 Wu, Kevin                 SO Maritime               54.16      56.36  
 13 Troy, Caelan T            FR Maritime               55.17      56.39  
 14 Breschi, Jake M           FR Usmma-MR               57.88      56.45  
 14 Weaver, Caelin C          SO Usmma-MR               54.99      56.45  
 16 Jaquez, Dessaniel         SO PACE-MR                55.71      56.49  
 17 Holland, Blake            FR Stevens-NJ             54.04      56.50  
 18 Lavigne, Nick C           SO Stevens-NJ             56.49      57.18  
 19 Olsen, Jack T             JR Usmma-MR               57.99      57.49  
 20 Young, Alec M             FR PACE-MR                57.50      57.51  
 21 Moran, Drew               FR Adelphi-MR             58.00      58.20  
 22 Loutzenhiser, Ben T       FR Maritime               56.74      58.21  
 23 Hess, Zachary J           SO Usmma-MR               59.99      58.69  
 24 Sheinberg, Kyle           FR Adelphi-MR             57.00      58.82  
 25 Lewandowski, Jakub J      SR PACE-MR                58.25      58.90  
 26 Weaver, Jordan A          SR Usmma-MR               56.60      58.99  
 27 Durrua, Adam              FR Maritime               58.21      59.15  
 28 Verheyleweghen, Tyler J   SO Maritime               59.77      59.93  
 29 Mullin, Ryan              SR Adelphi-MR             54.35    1:00.76  
 30 Soregaroli, Thomas        SR Queens-MR                 NT    1:01.56  
 31 Murtishaw, Will M         SR Stevens-NJ             59.95    1:02.10  
 32 Sarabia, JV               SR Adelphi-MR           1:00.59    1:03.52  
 33 Stegen, Matthew W         SO Usmma-MR               59.99    1:04.47  
 34 Katz, Andrew              JR Maritime             1:03.68    1:05.28  
 
Event 27  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heiney, Alexis C          JR PACE-MR               234.75     263.48  
  2 Howard, Sophia            FR PACE-MR               225.75     216.75  
 
Event 28  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McMillan, Gillem          FR Usmma-MR                  NP     256.88  
  2 Kim, Calvin               FR Usmma-MR                  NP     168.75  
  3 Flores, Leighton-Joshua   SR Usmma-MR                  NP     157.80  
 
Event 29  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Prescott, Katie J         SR Stevens-NJ           2:36.27    2:38.45  
  2 Crosby, Amanda            SR Adelphi-MR           2:36.48    2:39.92  
  3 Tzavelis, Kristen         SO Adelphi-MR           2:38.86    2:41.36  
  4 Lee, Anna                 JR Queens-MR                 NT    2:41.50  
  5 Hernandez Medina, Paula   JR PACE-MR              2:42.12    2:43.65  
  6 Orski, Emily M            FR Usmma-MR             2:46.64    2:46.30  
  7 Mattei, Theresa           SO Adelphi-MR           2:38.71    2:51.36  
  8 Sanchez, Mashlie          FR FIT-MR               2:55.00    2:54.47  
  9 Percely, Hannah           FR Stevens-NJ           2:51.87    2:54.92  
 10 Espinosa, Chelsy          SO Queens-MR                 NT    2:56.62  
 11 Dean-Von Stulz, Madison   FR Usmma-MR             2:48.36    3:01.12  
 12 Zink, Emily               SO Maritime             2:53.57    3:04.33  
 13 LoRusso, Damiana          FR FIT-MR               3:10.00    3:06.11  
 14 King, Leah                FR FIT-MR               2:50.00    3:11.30  
 15 Vira, Veronika            SO FIT-MR               3:04.09    3:11.52  
 16 Neely, Maura              FR Maritime             3:25.07    3:35.71  
 
Event 30  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monahan, Nolan M          SO Usmma-MR             2:22.35    2:16.08  
  2 Higgins, Jack P           FR Usmma-MR             2:22.85    2:20.94  
  3 Zanki, Tyler N            SO Stevens-NJ           2:12.28    2:22.66  
  4 Wheeler, Jack             FR Adelphi-MR           2:23.05    2:24.65  
  5 Pins, Kyle W              FR Usmma-MR             2:34.23    2:32.00  
  6 Ludemann, Ryan            FR Stevens-NJ                NT    2:33.57  
  7 Accetta, John             JR Maritime             2:32.20    2:34.31  
  8 Folan, Ian                FR Maritime             2:25.17    2:37.15  
  9 Hart, Matthew                Maritime             2:30.46    2:41.72  
 10 Soregaroli, Thomas        SR Queens-MR                 NT    2:45.92  
 11 Shekhter, Mark H          FR Maritime                  NT    2:51.36  
 12 Riales, Logan             FR Maritime             2:51.73    2:52.32  
 13 Goncalves, Mario          FR Maritime                  NT    3:10.07  
 
Event 31  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pace University-MR  'A'                           3:45.25    3:42.65  
     1) Keppel-Palmer, Annabel FR       2) Krause Massaguer, Joana FR     
     3) Kosakowski, Leigha FR           4) Ciric, Jana SO                 
  2 United States Merchant Marine-MR  'A'             3:49.99    3:51.06  
     1) Kirshner, Victoria A FR         2) Gathy, Meika G SO              
     3) Grod, Pamela R JR               4) Sherrill, Ella M JR            
  3 Queens College-MR  'A'                                 NT    3:58.92  
     1) Chung, Jennifer FR              2) Almeida, Gabriela FR           
     3) Waszkiewicz, Katie L SR         4) Arana, Jennifer JR             
  4 Stevens Institute of Technolog-NJ  'A'            3:44.04    4:05.48  
     1) Power, Kira FR                  2) Powers, Olivia FR              
     3) Rybarski, Corrine FR            4) Prescott, Katie J SR           
  5 Adelphi University-MR  'A'                        3:44.71    4:06.72  
     1) Jimenez, Jeshley FR             2) Breiner, Emma SO               
     3) Tzavelis, Kristen SO            4) Brown, Emma SO                 
  6 Suny Maritime College  'A'                        3:57.22    4:27.76  
     1) Zink, Emily SO                  2) Aaron, Katia SO                
     3) Thompson, Gabrielle             4) Brow, Samantha FR              
 
Event 32  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 United States Merchant Marine-MR  'A'             3:18.65    3:16.60  
     1) Weaver, Caelin C SO             2) Welch, Jack FR                 
     3) Cairns, John A FR               4) Moore, Daniel P FR             
  2 Stevens Institute of Technolog-NJ  'A'            3:12.16    3:17.60  
     1) Jagodits, Theo FR               2) Noga, Matt FR                  
     3) Holland, Blake FR               4) von Autenried, Kurt FR         
  3 Pace University-MR  'A'                           3:19.83    3:17.61  
     1) Sosa, Brian H SR                2) Galarza, Daniel V JR           
     3) Cyprianos, Andresious JR        4) Moon, JunWoo JR                
  4 Adelphi University-MR  'A'                        3:10.12    3:28.44  
     1) Lee, Daniel FR                  2) Mckeon, Eian FR                
     3) Moran, Drew FR                  4) Mullin, Ryan SR                
  5 Suny Maritime College  'A'                        3:26.45    3:37.47  
     1) Katz, Andrew JR                 2) Blass, Spencer SO              
     3) Russell, Douglas L JR           4) Wu, Kevin SO